آیا استفاده از کرم ضد سلولیت موثر است؟

3

شکل ظاهری سلولیت برای خانم‌ها بسیار آزاردهنده است. این موضوع باعث می شود آنها به دنبال هر راهی برای رهایی از آن باشند و حاضر هستند از کرم ضد سلولیت با قیمت های بسیار بالا استفاده کنند. واقعیت این است که تمامی محصولاتی که در حال حاضر در بازار به عنوان کرم ضد سلولیت و لاغری موضعی وجود دارند هیچگونه پایه و اساس علمی نداشته و اگر هم تغییری در سلولیت ایجاد کنند این تغییر طولانی مدت نیست.

کرم ضد سلولیت طوری طراحی شده است که شما بیشتر و بیشتر به خرید آن نیازمند می شوید. تمامی این هزینه‌هایی که می‌کنید و ضرر و زیان‌هایی که با استفاده از این محصولات به جان می خرید، تغییرات آنچنانی در شما ایجاد نمی کنند و قابل مقایسه با سبک زندگی سالم و ورزش نیستند.

حتماً بخوانید: چرا چربی سوزی موضعی امکان پذیر نیست؟

جالب است که کرم ضد سلولیت به عنوان متعادل‌ترین راه حل در برخی از سایت‌ها تبلیغ شده است این سایت‌ها فقط می‌خواهند محصول خود را بفروشند. در برخی از سایت ها عنوان می کنند که کرم ضد سلولیت گران قیمت نسبت به نوع ارزان آن برای از بین بردن سلولیت مفیدتر است. اما آیا واقعاً با خودتان فکر کرده اید که چطور یک کرم می تواند با سلولیت شما مبارزه کند؟!

همانطور که گفته شد شاید سلولیت را نتوان کنترل کرد ولی دو چیزی که تحت کنترل ماست رژیم غذایی و میزان فعالیت بدنی است. به یاد داشته باشید که با یک ارادۀ قوی هر چیزی ممکن است که اتفاق بیافتد و سلولیت شکست ناپذیر نیست.

راهکار ساده جایگزین استفاده از کرم‌ ضد سلولیت، فعالیت بدنی منظم و رژیم غذایی درست است. این دو راهکار می تواند از نظر علمی شما را توجیح کند که چگونه می شود سلولیت را از راه درست و منطقی از بین برد.

حال سوال اینجاست کدام فعالیت و یا رژیم غذایی را باید برای از بین بردن سلولیت انتخاب کنیم؟

اگر این مطلب مورد پسند شما بود، حتماً اینستاگرام فیت لیدی را دنبال کنید تا از تازه ترین مطالب ما آگاه شوید.

در ادامه بخوانید: بهترین فعالیت و رژیم غذایی برای از بین بردن سلولیت چیست؟

3 دیدگاه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید