فیت لیدی وب سایت برگزیده اولین همایش ملی ورزش برای همه شد

7

همایش ورزش برای همه

در مراسم اختتامیه اولین همایش ملی ورزش برای همه از سه وبسایت برگزیده در حیطه ورزش همگانی تقدیر شد که وب سایت فیت لیدی توانست رتبه اول را به خود اختصاص دهد.

در مراسم اختتامیه این همایش که در در روز پنج شنبه  ۵ آذر دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران برگزار گردید، وزیر محترم ورزش و جوانان جناب آقای دکتر گودرزی حضور داشتند و از اهمیت ورزش برای همه به خصوص برای زنان سخن گفتند.

در پایان برترین های هر بخش جوایزی از دست وزیر ورزش دریافت کردند. در بخش برترین وبسایت ها وب سایت فیت لیدی توانست رتبه اول را کسب نماید و از سرکار خانم سحر صفری(سردبیر و مدیریت) و آقای میثم رضی(طراحی و پشتیبانی) وبسایت فیت لیدی تفدیر به عمل آمد.

فیت لیدی همایش ورزش برای همه

بدون شک دست یافتن به این مهم بدون حمایت و پشتیبانی شما همراهان همیشگی فیت لیدی، امکان پذیر نبود. تنها ۶ ماه از شروع به کار سایت فیت لیدی می گذرد و کسب این عنوان وظیفه ما را سنگین تر خواهد نمود. از این پس تلاش خواهیم کرد تا با مطالب کیفی تر و افزودن بخش های متنوع به سایت رضایت هر چه بیشتر شما مخاطبان و همراهان همیشگی فیت لیدی را جلب نماییم.

مطالب فیت لیدی را در کانال تلگرام فیت لیدی دنبال کنید ♥

7 دیدگاه

 1. سلام
  بابت این موفقیت بهتون تبریک می گم اما یه سوال دارم، من در جریان هستم که مجله علم ورزش هم شرکت کرده بود اما چرا رتبه ای کسب نکردن؟ ببخشید جسارتا” یعنی سطح سایت های که رتبه کسب کردن از علم ورزش بالاتر بوده یا چیز دیگه ای بود؟ میشه بهم جواب بدید؟
  ممنون

  • سلام ممنونیم
   ما در جریان حضور سایت علم ورزش در این مسابقات نبودیم. اما خوشحالیم که در کمتر از ۶ ماه فعالیت این وبسایت تونستیم از وبسایتی با سابقه فعالیت چندین ساله و با تعداد محتوای بسیار زیاد در این مسابقه پیشی بگیریم

   • ما هم به شما تبریک می گیم، اما وب سایتی که در جشنواره وب ایران جزو ۵ سایت برتر کشور در حوزه ورزش شده، دیگه واقعاً آدم شاخ در میاره در همچین همایشی رتبه کسب نکنه!!! عمل ورزش خیلی قوی هست خیلی
    شما هم موفق باشید

    • شما اگر به داوری اعتراض دارید به گوش برگزارکنندگان برسانید تا معیار های انتخاب برترین وبسایت در حوزه ورزش همگانی را خدمتتان ارائه دهند. موفقیت وقتی معنی دار است که رقبای سرسختی داشته باشید. با آرزوی موفقیت

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید