آغاز به کار اولین وب سایت تخصصی تناسب اندام بانوان! فیت لیدی متولد شد!

0

سلام به همه شما عزیزان، امیدواریم هرجای این کره خاکی که هستید تندرست و خوشحال باشید. خوشحالیم از اینکه سایت فیت لیدی را انتخاب کردید و جزو معدود افرادی هستید که از شروع همراه ما هستید.

فیت لیدی این فرزند کوچک ما بالاخره متولد شد و به دنیای مجازی پا گذاشت. ما برای آینده این وب سایت برنامه های زیادی داریم. فیت لِیدی به زودی تبدیل می شود به یکی از پربیننده ترین سایت ها بین بانوان ایرانی! هدیه فیت لیدی به خانم های ایرانی تناسب اندام است. چیزی که همه سخت دنبالش هستند و به راحتی پیداش نمی کنند! پس هر چیزی که مربوط به تناسب اندام بانوان را از ما بخواهید!

با کمی جستجو در اینترنت متوجه می شوید که جای ما خیلی خالی بود. سایت های ایرانی زیادی در زمینه تناسب اندام مشغول فعالیت هستند اما متاسفانه هیچ کدام به شکل تخصصی به بحث تناسب اندام خانم ها نمی پردازند و اکثراٌ مطالب غیر علمی رو به مخاطبانشون ارائه می دهند. مطالبی مثل رژیم کانادایی، لاغری در چند روز، مکمل و استرویید برای خانم ها و … ما در فیت لیِدی با گروهی از متخصصان علم ورزش و تغدیه قصذ داریم این جای خالی رو پر کنیم  واز اشاعه باورهای نادرست درباره تناسب اندام در بین خانم ها جلوگیری کنیم. گروه ما رو اکثراً خانم تشکیل می دهند که به زودی با این افراد و رزومه آنها آشنا خواهید شد. خانم های متخصص ما نسبت به آقایون متخصص این رشته اصولاً درک بهتری از آناتومی، فیزیولوژی و روانشاسی هم جنسان خود دارند پس بهتر می توانند در زمینه تناسب اندام به شما کمک کنند.

فیت لیدی در پاسخ به نیازها و درخواست های شما عزیزان و با توجه به عدم وجود مرجعی علمی و تخصصی در فضای مجازی در حوزه تناسب اندام ویژه بانوان شکل گرفته است. هدف ما از راه اندازی فیت لیدی در درجه اول ارتقای سطح سلامت و در درجه دوم بهبود تناسب اندام زنان ایرانی است. با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و گسترش فقر حرکتی و افزایش بیماری ها و ناهنجاری های مرتبط با آن در جامعه ایرانی به خصوص زنان و علاقه مندی بیش از پیش زنان به مقوله تناسب اندام، گروه ما قصد دارد با فراهم کردن مطالبی کاربردی و کاملاً علمی،در جهت افزایش دانش، بهبود سلامت و تناسب اندام بانوان ایرانی گام بردارد. تناسب اندام و تصویر بدنی یک مسئله بسیار مهم ظاهری است که تاثیر به سزایی بر اعتماد به نفس و وضعیت روحی روانی زنان دارد. هدف ما از پرداختن به این مقوله پاسخ به این نیاز ذاتی زنان است. بدون شک بهبود سلامت جسمی و روحی مادران حال و آینده جامعه تاثیر زیادی بر سلامت و نشاط کل جامعه خواهد گذاشت.

مطالبی که در فیت لیدی قرار می دهیم به هیچ وجه کپی پست نخواهد بود و همه از منابع دسته اول خارجی ترجمه، گردآوری یا به دست اعضای گروه فیت لیِدی تالیف می شوند.

پس دیگر نگران نباشید. تا وقتی که با ما هستید تناسب اندام برای رسیدن به شما لحظه شماری می کند…

شما می توانید از طریق قسمت نظرات زیر همین مطلب یا از اینستاگرام فیت لیدی با ما در ارتباط باشید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید