شرایط بازنشر مطالب فیت لیدی در رسانه ها

وبسایت فیت لیدی حق خود را در برابر استفاده های غیر مجاز از محتوا و طرح کلی سایت را محفوظ می داند. برای محتوای منتشر شده در فیت لیدی – تهیه مطالب و گردآوری جزئیات از منابع مختلف- هزینه و وقت زیادی صرف می شود. بنابراین تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ این مطالب اعم از کامل یا درج نقل قولی از آن‌ها در سایر رسانه ها، متعلق به وب سایت فیت لیدی است.

مدیران رسانه ها، لطفاً به این موارد توجه نمایید:

الف) بازنشر کامل مطالب مجله فیت لیدی در سایت‌های دیگر فقط با درج لینک با نام فیت لیدی (fitlady.ir) و هماهنگی به منظور دریافت مجوز بازنشر، مجاز می‌باشد و بازنشر بدون رعایت این مورد، مشمول پیگیری می شود.

ب) بازنشر بخشی از مطالب وبسایت فیت لیدی در رسانه‌های دیجیتال، به هر شکل متصور، فقط با ارائه هایپرلینک (لینک درون متنی) و نیز درج نام مجله وبسایت فیت لیدی در بخش منابع، مجاز است.

پ) شبکه های اجتماعی تحت وب یا موبایل و اپلیکیشن‌ها ورزشی، تحت هیچ شرایطی مجاز به بازنشر نیستند و در صورت مشاهده پیگیری خواهد شد.

ج) انتشار مطالب وبسایت فیت لیدی در رسانه‌های چاپی، بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

هرگونه بازنشر مطالب وبسایت فیت لیدی بدون رعایت موارد ذکر شده، تخلف محسوب شده و مشول پیگیری خواهد بود.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.