درباره فیت لیدی

آغاز به کار

وبسایت فیت لیدی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴، در پاسخ به نیازها و درخواست های شما عزیزان و با توجه به عدم وجود منبعی علمی و تخصصی در فضای مجازی در حوزه تناسب اندام بانوان، شکل گرفت.

هدف ما از راه اندازی وب سایت فیت لیدی، در درجه اول ارتقای سطح سلامت و در درجه دوم بهبود تناسب اندام زنان ایرانی است. با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و گسترش فقر حرکتی و افزایش بیماری ها و ناهنجاری های مرتبط با آن در جامعه ایرانی به خصوص زنان و علاقه مندی بیش از پیش آنان به مقوله تناسب اندام، فیت لیدی قصد دارد با فراهم کردن مطالبی کاربردی و کاملاً علمی، در جهت افزایش دانش، بهبود سلامت و تناسب اندام بانوان ایرانی گام بردارد.

ما در فیت لیدی سعی داریم که بتوانیم دانش تغذیه و تناسب اندام را به کاربرانمان به رایگان آموزش دهیم و سابقه علمی و عملی مان نشان‌دهنده این موضوع است که توانسته‌ایم کاربرانمان را راضی نگاه داریم و پاسخگوی سوالات و نیاز علمی‌ آنها باشیم.

همچنین ما، خدماتی تخصصی در حوزه ارائه برنامه های تمرینی و رژیم های غذایی،مشاوره، آموزش مربیان و معرفی مربیان برتر کشور به کاربران را نیز ارائه می‌کنیم. دانش و بروز بودن گروه ما باعث شده است که بتوانیم مشتریان زیادی داشته باشیم و بتوانیم همانند کاربران وبلاگمان٬ مشتریانمان را نیز راضی نگاه داریم و از هرگونه کمکی جهت بهبود سلامت و تناسب اندام آنها دریغ نکنیم.

جالب است بدانید فیت لیدی پس از گذشتن فقط ۶ ماه از فعالیت خود توانست به عنوان وبسایت برتر در حوزه ورزش همگانی در گشور مطرح شده و جایزه ویژه ای از وزیر ورزش دریافت کند. بدون شک رسیدن به این افتخار بدون حمایت ها و همیاری شما امکان پذیر نبوده و وظیفه ما را در قبال شما عزیزان سنگین تر از پیش نموده است.

ما در کنار هم به شما تضمین می دهیم هر آنچه را که برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی به آنها احتیاج دارید را به زبانی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی برایتان فراهم کنیم تا سرزندگی، شادابی و سلامتی را به شما هدیه دهیم.

اعضای تیم فیت لیدی:

بنیان گذار: سحر صفری

تیم تحریریه: سحر صفری (سردبیر و ویراستار) ، فاطمه صمیمیان ، آیدا کیاندوست ، ندا مصلح ، مرصع رئوف، طیبه محمدقلی زاده

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید