اینکه دیگران درباره بدن شما چه فکری می کنند چقدر اهمیت دارد؟

0

اینکه دیگران در مورد شما چه فکری می‌کنند اصلاً مهم نیست. زندگی بسیار کوتاه است و به سادگی می‌توان با افکار منفی و بد لحضه‌های زندگی را از دست داد.

اگر کسی دربارۀ شما یا بدن شما نظر آزاردهنده‌ای داشته باشد، باید یاد بگیرید که به آن بی‌اعتنایی کنید. من می‌دانم که گفتن این حرف ساده است اما شما باید این کار را تمرین کنید و این موضوع را برای خودتان ساده کنید. این جمله را دوباره تکرار می‌کنم: “اینکه دیگران درباره بدن ما چه فکری می‌کنند اصلاً مهم نیست.”

من از تجربه شخصی خودم می‌خواهم شما را آگاه کنم که اگر کسی در مورد بدنم نظری داشته باشد فقط لبخند می‌زنم و تنها چیزی که برای من مهم است این موضوع است که من بدنم را دوست دارم، اصلاً برای من اهمیتی ندارد که دیگران چه فکری راجع به من می‌کنند.

بیشترین چیزی که در زندگی باید برایتان در اولویت قرار گیرد این است که بزرگترین مشوق خود باشید. اینکه تلاش کنید شبیه شخص دیگری باشید یا مانند دیگران زندگی کنید فقط باعث می‌شود اذیت شوید. شما ممکن است با این‌کار از هدف خود دور شوید زیرا شاید فقط برای چند هفته یا نهایت چند ماه بتوانید با دیدن عکس شخصیت‌هایی که می خواهید هیکلتان شبیه آنها شود عادت‌هایتان را تغییر دهید اما به زودی خسته می‌شوید و هدفتان که سلامتی در کنار داشتن بدنی متناسب است را فراموش می‌کنید.Stop caring about what society thinks about your size

زنان اهداف، بدن، شخصیت و ویژگی‌های شبیه به هم ندارند پس تنها گزینه‌ای که می‌توانید انتخاب کنید این است که خودتان را دوست داشته باشید.

بگذارید دیگران هر چیزی که می‌خواهند و یا هر نظری که دارند درباره شما بدهند اگر شما خودتان را باور داشته باشید و بدنتان را هرطوری که هست دوست داشته باشید می تواند گام بزرگی برای شما باشد تا اهدافتان را بهتر دنبال کنید.

شما می توانید از طریق قسمت نظرات زیر همین مطلب یا از اینستاگرام فیت لیدی با ما در ارتباط باشید.

این مطلب به کوشش اعضای تیم تحریریه فیت لیدی تهیه شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت زندگی و تناسب اندام شما داشته باشیم.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید