درباره ما بیشتر بدانید...

آغاز به کار

وبسایت فیت لیدی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴، در پاسخ به نیازها و درخواست های شما عزیزان و با توجه به عدم وجود منبعی علمی و تخصصی در فضای مجازی در حوزه تناسب اندام بانوان، شکل گرفت.

هدف ما از راه اندازی وب سایت فیت لیدی، در درجه اول ارتقای سطح سلامت و در درجه دوم بهبود تناسب اندام زنان ایرانی است. با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و گسترش فقر حرکتی و افزایش بیماری ها و ناهنجاری های مرتبط با آن در جامعه ایرانی به خصوص زنان و علاقه مندی بیش از پیش آنان به مقوله تناسب اندام، فیت لیدی قصد دارد با فراهم کردن مطالبی کاربردی و کاملاً علمی، در جهت افزایش دانش، بهبود سلامت و تناسب اندام بانوان ایرانی گام بردارد.

ما در فیت لیدی سعی داریم که بتوانیم دانش تغذیه و تناسب اندام را به کاربرانمان به رایگان آموزش دهیم و سابقه علمی و عملی مان نشان‌دهنده این موضوع است که توانسته‌ایم کاربرانمان را راضی نگاه داریم و پاسخگوی سوالات و نیاز علمی‌ آنها باشیم.

همچنین ما، خدماتی تخصصی در حوزه ارائه برنامه های تمرینی و رژیم های غذایی،مشاوره، آموزش مربیان و معرفی مربیان برتر کشور به کاربران را نیز ارائه می‌کنیم. دانش و بروز بودن گروه ما باعث شده است که بتوانیم مشتریان زیادی داشته باشیم و بتوانیم همانند کاربران وبلاگمان٬ مشتریانمان را نیز راضی نگاه داریم و از هرگونه کمکی جهت بهبود سلامت و تناسب اندام آنها دریغ نکنیم.

جالب است بدانید فیت لیدی پس از گذشتن فقط ۶ ماه از فعالیت خود توانست به عنوان وبسایت برتر در حوزه ورزش همگانی در گشور مطرح شده و جایزه ویژه ای از وزیر ورزش دریافت کند. بدون شک رسیدن به این افتخار بدون حمایت ها و همیاری شما امکان پذیر نبوده و وظیفه ما را در قبال شما عزیزان سنگین تر از پیش نموده است.

خدمات فیت لیدی :

ارائه برنامه تمرینی تخصصی متناسب با آناتومی و ویژگی های فردی با اهداف مشخص(کاهش وزن، افزایش وزن، چربی سوزی، قرم دهی، فیتنس و تناسب اندام، سالمندان، دوران بارداری، کمردرد  درد های مزمن، ورزش حرفه ای و …)

ارائه انواع رژیم های غذایی اصولی و قابل انعطاف منطبق با زندگی فردی

ارائه مشاوره تخصصی در همه زمینه های مرتبط با تناسب اندام

• برگزاری دوره های آموزشی متنوع برای مربیان

معرفی بهترین مربیان کشور از طریق سامانه معرفی مربی ( به زودی )

نکته ای که ما را از دیگر سایت های ارائه دهنده این خدمات متمایز می سازد تخصصی بودن کار ما در حوزه بانوان و داشتن تیمی با تجربه و علمی است که سوابق درخشان علمی و ورزشی دارند. ما آناتومی، فیزیولوری و روان شما بانوان را خوب می شناسیم و خوب می دانیم چه می خواهید.

ما در کنار هم به شما تضمین می دهیم هر آنچه را که برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی به آنها احتیاج دارید را به زبانی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی برایتان فراهم کنیم تا سرزندگی، شادابی و سلامتی را به شما هدیه دهیم.

فیت لیدی و شبکه‌های اجتماعی

شما عزیزان می‌توانید فیت لیدی را در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، توییتر ٬ فیس‌بوک و گوگل پلاس دنبال کنید تا از آخرین مطالب منتشر شده در فیت لیدی مطلع و از دیگر مطالب منتشر شده در این صفحات بهره ببرید.

همکاران فیت لیدی:

• موسس: سحر صفری

• بخش فنی و طراحی: میثم رضی

• گروه نویسندگان و مترجمان: سحر صفری (سردبیر و ویراستار) ، فاطمه صمیمیان (نویسنده)، آیدا کیاندوست (نویسنده)