بخش کالری مواد غذایی سایت تکمیل گردید.

سلام خدمت شما دوستان و همراهان فیت لیدی.

از راه اندازی فیت لیدی کمتر از ۲ماه می گذرد و ما روز به روز شاهد افزایش نرخ بازدید سایت هستیم. این افزایش مخاطبان از یک طرف باعث دلگرمی اعضای تیم فیت لیدی شده و از طرف دیگر وظیفه ما را سنگین تر از دیروز می نماید. سعی ما بر این است که روز به روز بر کیفیت وبسایت بیافزاییم و مطالب دسته اول و مناسبی برای شما عزیزان تهیه کنیم.

لطف شما دوستان نسبت به تیم ما بسیار زیاد است و از کامنت های شما بی نهایت ممنونیم. امیدواریم لایق محبت شما باشیم و بتوانیم خدمتی هر چند ناچیز به زنان جامعه ایرانی ارائه کنیم.

تلاش خواهیم کرد هر ماه بخشی کاربردی به سایت اضافه نماییم. در ماه خرداد سامانه مشاوره رایگان راه اندازی شد و امروز هفتم تیر ۱۳۹۴ بخش میزان کالری مواد غذایی به همت همکاران فیت لیدی تکمیل گردید.

پونیشا :: نیروی کار مجازی

در این بخش کالری مواد غذایی به تفکیک درشت مغذی ها فراهم آمده است که در نوع خود یکی از کامل ترین مجموعه ها در زمینه کالری مواد غذایی است.

کالری مواد غذایی مقدار انرژی موجود در غذاها است. در حقیقت کالری واحد سنجش انرژی است. اگر نسبت به میزان کالری مواد غذایی آگاهی یابید، می توانید بین میزان انرژی که به وسیبه مصرف غذاها وارد بدن خود می کنید و انرژی که با فعالیت بدنی مورد استفاده قرار می دهید تعادل ایجاد نمایید. این آگاهی در حفظ وزن مناسب نقش کلیدی ایفا می نماید.

برای دسترسی به این بخش از منو تغذیه گزینه میزان کالری مواد غذایی را انتخاب فرمایید. امیدواریم این بخش مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد و به افزایش دانش شما در زمینه میزان کالری مواد غذایی بیافزاید.

در پایان از سرکار خانم پرگل رضازاده به دلیل همکاری و تلاش زیاد در تکمیل این بخش نهایت تشکر را داریم.

تندرست و متناسب باشید.

تیم فیت لیدی

پشتیبانی

پونیشا :: نیروی کار مجازی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *